دیدار آیت الله رشاد و اعضای شورای علمیه حوزه های علیمه تهران با حضرات آیات نوری همدانی و صافی گلپایگانی

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، آیت الله علی اکبر رشاد و اعضای شورای حوزه های علمیه استان تهران ظهر و بعد از ظهر پنج شنبه ۲۰ اردیبهشت ماه ۹۷ با حضور در بیت حضرات آیات عظام نوری همدانی و صافی گلپایگانی با ایشان دیدار و گفتگو کردند.

در نخستین دیدار که با مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی حسین نوری همدانی انجام شد آیت الله علی اکبر رشاد رییس پژوهشگاه و رئیس شورای مدیریت حوزه علمیه استان تهران ضمن تاکید بر آسیب های فضای مجازی غیر بومی به ویژه تلگرام، با توجه به تاکید رهبر معظم انقلاب، بر حمایت از پیام رسان های داخلی تصریح کردند‌. رییس شورای مدیریتی حوزه های علمیه استان تهران ضمن تشکر از مواضع انقلابی آیت الله العظمی نوری همدانی در صحنه های حساس و ویژه از معظه له به دلیل توجه خاص به حوزه های علمیه استان تهران تشکر کردند. آیت الله علی اکبر رشاد با ابراز نگرانی از هجمه های برنامه ریزی شده به روحانیت، حوزه و مراجع به ویژه طی ماه های اخیر، ضرورت اجماع مراجع عظام تقلید روی تقویت حوزه های علمیه و تاکید بر بومی گزینی حوزه های علمیه را در این خصوص راهگشا دانستند. ایشان در پایان بر ضرورت توجه دولت به رفع دغدغه های رهبر معظم انقلاب و سایر دلسوزان این حوزه تاکید داشتند.

همچنین اعضای شورای حوزه های علمیه استان تهران در دومین دیدار خود بعد از ظهر پنج شنبه با حضور در بیت مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی لطف الله صافی گلپایگانی با معظم له دیدار و گفتگو کردند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید