استعاره‌مندی معرفت دینی

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، گروه معرفت شناسی پژوهشکده حکمت و دین‌پژوهی پژوهشگاه، در نظر دارد نشست پیش اجلاسیه‌ای با عنوان “استعاره‌مندی معرفت دینی” را در روز دوشنبه مورخ 26 مهرماه در سالن جلسات سازمان مرکزی پژوهشگاه برگزار کند.

در این نشست علمی حجت الاسلام و المسلمین دکتر علیرضا قائمی‌نیا “استعاره‌مندی معرفت دینی” را ارائه خواهد نمود. آقایان آیت الله علی‌اکبر رشاد، حجت الاسلام و المسلمین دکتر ابوالفضل ساجدی و دکتر محمدمهدی گرجیان داوران این جلسه خواهند بود و آقایان حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمدعلی رضایی‌اصفهانی، حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمدتقی سبحانی و دکتر محمدکاظم شاکر به عنوان ناقد در این جلسه حضور می‌یابند و آقای دکتر ابراهیم دادجو، عضو هیأت علمی گروه معرفت‌شناسی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، مدیریت علمی جلسه را بر عهده خواهد داشت.

نشست پیش اجلاسیه “استعاره‌مندی معرفت دینی” روز دوشنبه از ساعت 10 تا 12 در محل سالن جلسات دفتر مرکزی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی به نشانی: خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید احمد قصیر، کوچه پژوهشگاه (2)، پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی برگزار خواهد شد.

حضور تمامی علاقمندان در این نشست علمی بلامانع است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید