دکتر مهدی‌پور رییس پژوهشکده فرهنگ و مطالعات اجتماعی

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، دکتر فرشاد مهدی‌پور عضو هیات علمی گروه فرهنگ‌پژوهی پژوهشگاه طی حکمی از سوی آیت‌الله رشاد به ریاست پژوهشکده فرهنگ و مطالعات اجتماعی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی منصوب شد.

مهدی‌پور پس از دریافت این حکم و ضمن تبریک میلاد با سرسعادت پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله) گفت: از لطف و اعتماد آیت‌الله رشاد به خاطر این مسؤلیت بزرگ سپاس‌گذارم و از جناب حجت‌الاسلام ذوعلم که در این سال‌ها در خدمتشان بودیم و تجارب زیادی داشته‌اند تشکر و قدردانی می‌کنم.

وی با تشکر از ابراز لطف حاضرین جلسه افزود: انشاالله این فرصت محدود که در پژوهشکده فرهنگ و مطالعات اجتماعی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در اختیار ما قرار دارد، و از جمله‌ فرصت‌های بسیار خوب پژوهشگاه است را غنیمت دانسته و بتوانیم با کمک سایر اعزه و سایر پژوهشکده‌های موجود در پژوهشگاه و معاونت‌های مربوطه فعالیتی موفقیت آمیز و پیشرفتی رو به جلو داشته باشیم.

دکتر مهدی‌پور از سال 1393 فعالیت خود را به عنوان عضو هیات علمی گروه فرهنگ‌پژوهی با پژوهشگاه آغاز نمود. وی چندی بعد به عنوان رییس مرکز مطالعات فضای مجازی پژوهشگاه معرفی شد و در ابتدای آذرماه سال جاری نیز به از سوی ریاست پژوهشگاه، به عنوان رییس پژوهشکده فرهنگ و مطالعات اجتماعی منصوب شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید