همایش بازخوانی و بررسی آرا و اندیشه‌های دکتر شریعتی برگزار می‌شود

به گزارش اداره روابط عمومی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، به همت کانون اندیشه جوان نهمین همایش آنان که می‌اندیشند با عنوان «بازخوانی و بررسی آرا و اندیشه‌های دکتر شریعتی» در روزهای ششم و هفتم اسفندماه جاری دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

در این همایش اساتید و صاحب نظرانی همچون مجتبی مطهری، سیدیحیی یثربی، حسین راغفر، محمد خوش‌چهره، سیدجواد میری، علی ذوعلم، محمد اسفندیاری، نعمت‌الله فاضلی، علیرضا قائمی‌نیا، پرویز امینی، سیدحسین شهرستانی و محسن حسام‌مظاهری سخنرانی خواهند کرد.

شریعتی و دین، شریعتی و تاریخ، شریعتی و علوم انسانی، شریعتی و روشنفکری، شریعتی و مساله عدالت، شریعتی سنت و مدرنیته، شریعتی و اندیشه جهان وطنی، شریعتی و بازگشت به خویشتن، شریعتی و اندیشه‌های سیاسی مدرن و اسلامی از محورهای اصلی همایش«بررسی و بازخوانی آراء و اندیشه‌های دکتر علی شریعتی» است.

این همایش به همت کانون اندیشه جوان و با مشارکت بسیج دانشجویی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران در روز یکشنبه و دوشنبه مورخ ۶ و ۷ اسفندماه جاری از ساعت ۱۳:۰۰ تا ۱۸:۰۰ در سه قالب سخنرانی، ارائه مقالات، پخش و معرفی مستند «شریعتی بدون روتوش» در سالن ابن خلدون دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

حضور علاقمندان در این همایش بالامانع است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید