تبریک آیت‌الله رشاد به دکتر سیدعباس صالحی

به گزارش اداره روابط عمومی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، آیت‌الله علی‌اکبر رشاد رییس پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی و رییس شورای حوزه‌های علمیه استان تهران، در پیامی انتخاب جناب آقای دکتر سیدعباس صالحی به عنوان وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را تبریک گفتند.

متن کامل این پیام ایشان بدین شرح است:

برادر گرامی جناب آقای دکتر سیدعباس صالحی ـ دامت معالیه

وزیر مکرم فرهنگ و ارشاد اسلامی

با عرض سلام و ضمن ابراز خرسندی به‌مناسبت انتخاب شایسته‌ی حضرت مستطاب عالی، که از شخصیت‌های شاخص فرهنگی حوزوی هستید، به امر خطیر و پرتأثیر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، برایتان از بارگاه بلند باری جهت حسن ادای این امانت عظیم، توفیق لحظه‌افزون مسالت می‌کنم.

اینک که این انتخاب ارجمند مجال مغتنم و موسعی را برای خدمت به فکر، فرهنگ و هنر دینی در دسترستان قرارداده است، امید می‌رود با تدابیر و تلاش کارساز حضرت‌عالی، این دوران «دیریاب» و «زودگذر» به فرصتی پربار برای تحقق خدمات ماندگار در عرصه‌ی فرهنگ و هنر خالص دینی و بسط مواریث نورانی نبوی (ص) و معارف عُلوی علوی (ع) بدل گردد.

انتظار می‌رود: اکنون که یک فاضل برجسته و خوش‌اندیشه‌ی حوزوی، سکّان دستگاه فرهنگی دولت جمهوری اسلامی را برعهده گرفته است، ضمن تقویت و توسعه‌ی روابط تعاملی حوزه‌ها و آن دستگاه مفخم، اقدامات زیرساختیِ درخور و فراخوری در جهت ارتقا و بسط فرهنگ و هنر دینی صورت بندد.

شورا و مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه‌ی استان تهران نیز کمال آمادگی را برای هرگونه مساعدت با جناب‌عالی و مساهمت در این زمینه و دیگر مسایل مرتبط دارند.

علی‌اکبر رشاد

رئیس شورای حوزه‌های علمیه‌ی استان تهران

31، 5، 1396

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید