آغاز شمارش معکوس فروپاشی نظام فرتوت سعودی/ پشت صحنه سیاست منطقه، اتفاقات تازه ای در شُرف شکل گرفتن است.

 

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، در پی فاجعه شهادت آیت الله شیخ نمر باقر النمر، آیت الله رشاد رییس پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی و رییس شورای مدیریت حوزه های استان تهران، در پیامی این فاجعه ­ی حزن ­انگیز را به ساحت مقدس حضرت صاحب الامر (عج)، رهبر فرهیخته ­ی انقلاب اسلامی، مراجع عظام، عموم مسلمانان، خاصه مردم مظلوم حجاز و منطقه ­ی قطیف تسلیت گفت.

متن پیام ایشان به این شرح است:

بسم الله القهّار المنتقم

انا لله وانا الیه راجعون

خبر هولناک اعدام روحانی زاهد و مجاهد، آیت الله شیخ نمر باقر النمر، از سوی رژیم آل­سعود منحوس، جهان اسلام را در بهت و اندوه عمیقی فروبرد.

این جنایت عظیم، از سویی: عمق سرسپردگی سعودیان یهودی­ تبار و صهیون­ مرام به آمریکای جنایتکار را نشان داد، از دیگرسو: ماهیت سفاک این رژیم دژخیم را آشکارتر ساخت، و از سوی سوم خیمه ­شب بازان رسوای مدعی دفاع از حقوق بشر غربی را رسواترکرد.

تقارن اعدام این روحانی مجاهد و چهل و هفت مسلمان مظلوم حجاز، با سال نو فرنگی و سفر اردوغان بی­ خرد به ریاض، امری تصادفی نیست؛ شهات شیخ شهید و این مسلمانان بی ­پناه، پیشکش عیدانه ­ی سعودیان تکفیری به اربابان کفرکیش، و اعلام جنگ مشترک «اردوغان ـ سلمان» نامسلمان علیه پیروان اهل بیت(ع) بود. این جنایات خیانت ­بار نشان می­ دهد پشت صحنه ­ی سیاست منطقه،­ اتفاقات تازه­ای در شُرف شکل گرفتن است، و این فاجعه ­ی هولناک، نخستین نتیجه­ ی نحس توافقات ننگین دو ژاندارم اصلی استکبار در منطقه، یعنی ترکیه ­ی خرفت ـ آل ­سعود فاسد بود؛ و درصورتی که اصحاب سیاست و دستگاه دیپلماسی کشور، واکنش درخوری در قبال این جنایت خونبار، نشان ندهند، باید در انتظار جنایات سهمگین ­تری علیه پیروان اهل بیت(ع) در جهان بود؛ و اگر در مورد قتل عام گسترده ­ی شیعیان بی ­دفاع از سوی ارتش وحشی رژیم سکولار نیجریه، و اهانت به ساحت رهبر قهرمان و ایثارگر مسلمانان آن سامان، جناب شیخ ابراهیم زکزاکی(اعانه الله)، اقدامات شایسته­ ای از سوی مبادی امور، صورت می­بست، بسا امروز شاهد این فاجعه ­ی غم­انگیز در سرزمین حجاز نبودیم.

به هر حال: شمارش معکوس فروپاشی نظام فرتوت سعودی سرسپرده آغاز شده است، شهادت شیخ نمر باقر النمر، روند سقوط سعودیان را شتاب خواهد بخشید. شاهان وشاهزادگان شکمباره­ ی شهوت ­ران، بزودی تاوان خون این شهدا و یک میلیون شهیدی که از پیروان اهل بیت پیامبر(ص) طی دوازده سال اخیر در جای جای منطقه بر زمین ریخته است را خواهند پرداخت. فسیعلم الذین ظلموا ایّ منقلب ینقلبون.

این کمترین، از جانب خویش و اعضای محترم شورا و مدیریت حوزه­ ی علمیه ­ی استان تهران، همه ­ی مسئولان، مدیران، مدرسان و طلاب مدارس، این فاجعه ­ی حزن­ انگیز را به ساحت مقدس حضرت صاحب الامر (عج)، رهبر فرهیخته ­ی انقلاب اسلامی، مراجع عظام، عموم مسلمانان، خاصه مردم مظلوم حجاز و منطقه ­ی قطیف تسلیت عرض می­کنم.

تاکید میکنم: صبح یکشنبه سیزدهم دیماه، دروس حوزه تعطیل و مسئولان و مدرسان و طلاب و نیز طبقات جامعه­ ی جلیله ­ی ­روحانیت که هماره پرچمدار جهاد وشهادت و جلودار ایثار و رشادتند، در مصلای بزرگ امام خمینی(قده) تجمع خواهند کرد تا فریادگر خونخواهی شیخ شهید و یاران به خون خفته ­ی آن راحل رستگار باشند. والسلام.  

 

 

علی اکبر رشاد

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید