نشست خبری همایش ملی فلسفه دین اسلامی برگزار می شود

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، نشست خبری همایش ملی فسلفه دین اسلامی به میزبانی خبرگزاری رسا و با حضور اصحاب رسانه و مطبوعات در قم برگزار می شود.

در آستانه برگزاری همایش ملی فلسفه دین اسلامی، نشست خبری این همایش صبح دوشنبه ۲۴ آذرماه ۹۹ از ساعت ۱۱ صبح با حضور محدود نمایندگانی از اصحاب رسانه و با رعایت پروتکل های بهداشتی در محل خبرگزاری رسا در شهر مقدس قم برگزار می شود.

در این نشست حجت الاسلام دکتر علیرضا قائمی نیا مدیر قطب علمی فلسفه دین اسلامی و حجت الاسلام دکتر ابوالفضل ساجدی دبیر علمی این همایش پاسخگوی سوالات خبرنگاران خواهند بود.

این همایش با پیام تصویری مرجع عالیقدر، حضرت آیت‌الله جوادی آملی، سخنرانی آیت‌الله علی‌اکبر رشاد، حجت‌الاسلام دکتر علیرضا قائمی‌نیا و حجت‌الاسلام دکتر ابوالفضل ساجدی و ارائه مقالات علمی در حوزه فلسفه دین اسلامی برگزار می شود.

لازم به ذکر است قطب علمی فلسفه دین اسلامی پژوهشگاه با همکاری برخی نهادهای علمی و فرهنگی کشور به مناسبت سالروز جهانی فلسفه و همزمان با هفته پژوهش همایش ملی فلسفه دین اسلامی را به صورت مجازی برگزار می‌کند.

حضور در این نشست خبری به صورت حضوری بدلیل محدودیت های بهداشتی فقط با هماهنگی قبلی از طریق شماره تماس ۰۹۱۲۰۷۷۵۳۴۳ امکان پذیر خواهد بود، لکن علاقمندان می توانند به صورت مجازی بدون هیچ گونه محدودیتی این نشست را از طریق نرم افزار اسکایپ با این لینک دنبال کرده و سوالات خود را مطرح کنند.