سلسله سخنرانی‌های آنلاین ایران- روسیه برگزار می‌شود

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع‌رسانی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، اولین جلسه از سلسله سخنرانی‌های آنلاین ایران- روسیه، با موضوع “آشنایی با عرفان اسلامی” توسط اداره تعاملات علمی ملی و بین‌المللی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی و بنیاد مطالعات اسلامی روسیه به صورت مجازی برگزار می‌گردد.

حجت‌الاسلام دکتر محمدجواد رودگر سخنران این نشست آنلاین خواهد بود

حجت‌الاسلام دکتر محمدجواد رودگر دانشیار گروه عرفان پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در ایران و همچنین مدیر گروه فلسفه پژوهشگاه نیز می‌باشد. حوزه‌های موردعلایق‌شان، فلسفه و عرفان اسلامی است. دکتر رودگر در حال حاضر در حوزه عرفان اجتماعی در حال پژوهش هستند و تاکنون، کتاب‌هایی چون سلوک در مکتب سلیمانی، مبانی و قواعد تفسیر عرفانی، خداشناسی عرفانی در کتاب و سنت، مبانی عرفان وحیانی و … از ایشان به چاپ رسیده است.

اولین جلسه از سلسله سخنرانی‌های آنلاین ایران- روسیه، با موضوع “آشنایی با عرفان اسلامی” روز شنبه ۱ آذر ماه جاری  (۲۰۲۰ ۲۱November ) ساعت ۱۶:۳۰ به وقت تهران (۱۶ به وقت مسکو) برگزار می‌شود.

سخنرانی به صورت آنلاین و به دو زبان فارسی و روسی می‌باشد. پس از ثبت نام، اطلاعات و نحوه شرکت در رویداد از طریق ایمیل، اطلاع‌رسانی می‌گردد.

لازم به یادآوری است که صفحه جلسات مجازی برای راهنمایی جهت حضور شما علاقمندان در نشست‌های مجازی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی فعال شده است.