رییس جدید مرکز پژوهش‌های جوان معرفی شد

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع‌رسانی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، آیین تکریم و معارفه روسای جدید و سابق مرکز پژوهش‌های جوان وابسته به پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، امروز چهارشنبه مورخ ۲۵ اردیبهشت‌ماه جاری در تهران برگزار شد.

در این آیین که با حضور آیت‌الله علی‌اکبر رشاد موسس و رییس پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، آقای امین کمالوندی معاون حقوقی و توسعه منابع، دکتر مهدی عباس‌زاده معاونت پژوهشی و امور آموزش و دیگر مدیران ارشد پژوهشگاه و مرکز پژوهش‌های جوان برگزار شد، از زحمات حجت‌الاسلام والمسلمین محمد کاشی‌زاده به عنوان مدیر سابق مرکز پژوهش‌های جوان تکریم به عمل آمد.

همچنین در حاشیه این مراسم از جناب آقای دکتر محمد یقینی مدیرعامل سابق کانون اندیشه جوان وابسته به پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی تقدیر شد.

آیت‌الله رشاد ضمن تمجید از خدمات فراوان حجت‌الاسلام کاشی‌زاده، ایشان را نمونه‌ای بارز در امور انقلابی و جهادی خواند و گفت: آقای کاشی‌زاده از ثمرات پژوهشگاه و دانش آموخته حوزه علمیه امام رضا(ع) هستند.

در ادامه این مراسم، ریاست پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی طی حکمی آقای دکتر سعید کرمی را به عنوان مدیر جدید مرکز پژوهش‌های جوان معرفی نمود.

آقای دکتر سعید کرمی، ‌دارای مدرک دکتری در رشته حقوق و پیش از این معاون پژوهشی انتشارات امیرکبیر بوده است.