تفاهم‌نامه همکاری کانون اندیشه و مرکز پژوهش‌های جوان با دانشگاه امام صادق(ع)

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، چندی پیش دکتر مسعود فیاضی نماینده تام‌الاختیار ریاست محترم پژوهشگاه در امور کانون اندیشه جوان و مرکز پژوهش‌های جوان و آقای مهدی رحیمی معاون سیاست‌گذاری و نظارت ایشان با حضور در دانشکده معارف اسلامی و فرهنگ و ارتباطات دانشگاه امام صادق(ع) جلسه‌ای با هدف انعقاد تفاهم‌نامه همکاری برگزار نموده و ضمن معرفی یکدیگر، محورهای همکاری را مورد بحث قرار دادند.

دکتر مسعود فیاضی در معرفی مرکز پژوهش‌های جوان، این مجموعه را متصدی تولید آثار علمی در جهت پاسخ به نیاز‌های جوانان در سه سطح جوان، دانشجو و اندیشه دانست و ضمن معرفی گروه‌های شش‌گانه‌ آن، ماحصل این تلاش را نشر ۵۰۰ جلد کتاب دانست. وی در ادامه به معرفی کانون اندیشه جوان پرداخت و حوزه مأموریت کانون اندیشه جوان را جریان‌سازی و گفتمان‌سازی در فضاهای دانشجویی دانست.

دکتر محمدهادی همایون نیز ضمن خوش‌آمدگویی، امضای تفاهم‌نامه و همکاری میان دو مجموعه برآمده از انقلاب اسلامی را مبارک دانسته و بر اجرایی نمودن این تفاهم‌نامه تأکید ورزید.

همچنین دو طرف بر امکان همکاری دانشجویان و دانش‌آموختگان دانشکده در مدیریت گروه‌ها، شورای علمی و ارزیابی پژوهش‌ها در مرکز و مدیریت نشست‌ها و همایش‌ها و همچنین حضور آنان با عنوان کارشناس، ناقد و سخنران در کانون توافق نمودند.

بنابر این گزارش، برنامه اجرایی مورد توافق طرفین در آینده‌ای نزدیک، تدوین شده و اطلاع رسانی خواهد شد.