دهمین پیش‌نشست همایش نقش انقلاب اسلامی در تاسیس و توسعه علوم انسانی برگزار می‌شود

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع‌رسانی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، گروه سیاست پژوهشکده نظام‌های اسلامی پژوهشگاه همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی سلسله پیش‌نشست‌هایی در راستای همایش «نقش انقلاب اسلامی در تأسیس و توسعه علوم انسانی» برگزار می‌کند.

به همین منظور دهمین پیش‌نشست علمی در راستای همایش مذکور با موضوع “تاثیر انقلاب اسلامی در توسعه ادبیات” با همکاری گروه ادبیات اندیشه پژوهشگاه و با حضور اساتید و صاحبنظران این حوزه در تهران و قم (از طریق ویدئو کنفرانس) برگزار خواهد شد.

در این پیش‌نشست علمی، آقای دکتر محمدرضا سنگری مدیر گروه ادبیات اندیشه و آقای دکتر احمد شاکری عضو هیات علمی گروه ادبیات اندیشه پژوهشگاه به ارائه مطالب خود خواهد پرداخت.

پیش‌نشست علمی “تاثیر انقلاب اسلامی در توسعه ادبیات”، روز دوشنبه مورخ ۱۲ آذر ماه از ساعت ۱۰:۰۰ تا ۱۲:۰۰ با حضور اساتید حوزه و دانشگاه، دانشجویان و دانش‌پژوهان در سالن جلسات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی به نشانی: تهران، خیابان احمد قصیر، خیابان پژوهشگاه ۲، شماره ۲ و سالن فرهنگ پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی به نشانی: قم، بلوار ۱۵ خرداد، کوی شهید میثمی به صورت همزمان و از طریق سیستم ویدئو کنفرانس برگزار می‌شود.

همایش «نقش انقلاب اسلامی در تأسیس و توسعه علوم انسانی» در آذرماه سال جاری توسط پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی برگزار خواهد شد.

حضور علاقمندان در این نشست بلامانع است.