پیام تبریک آیت‌الله رشاد به رییس جدید سازمان تبلیغات اسلامی

به گزارش اداره وابط عمومی و اطلاع رسانی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، آیت‌الله علی‌اکبر رشاد موسس و رییس پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی و رییس شورای حوزه‌های علمیه استان تهران، پیام تبریکی در پی انتصاب حجت الاسلام قمی به ریاست سازمان تبلیغات اسلامی ارسال نمود.

در این پیام، آیت‌الله رشاد؛ ضمن تاکید بر سوابق ارزشمند فکری و فرهنگی حجت‌الاسلام محمد قمی، از مساعی ممتد و موفق حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر خاموشی قدرانی کرد.

متن پیام ایشان به شرح زیر است:

حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی (دامت معالیه).

ریاست مکرم سازمان تبلیغات اسلامی

سلام ‌الله علیکم

شولای شرف­‌نمون اعتماد نیابت عامّه­‌ی حضرت بقیت‌الله (ارواحنا لتراب مقدمه الفداء) را بر بالای برومند آن برادر خدوم و خلیق مبارک‌­باد می‌گویم و از بارگاه بلند باری برایتان سلامت، سعادت و موفقیت روزافزون مسألت می­‌کنم.

امید می‌برم در سایه‌ی الطاف رحمانی (عز و جل) و عنایات ولائی صاحب الامر (عج) و با همدلی و همفکری اعضای فرهیخته‌­ی آن سازمان و با تدابیر و تلاش‌های سخته و سنجیده‌­ی جناب عالی که از سوابق ارزشمندی در عرصه‌های فکر و فرهنگ دینی برخوردارید، ضمن تحفظ بر تحولات تکاملی آن نهاد نورانی در دوره‌ی درخشان تصدی دوست فاضل و فرهیخته جناب حجت الاسلام والمسلمین دکتر سیدمهدی خاموشی (مازال موفقا)، برنامه‌ها و فعالیت‌های آن ارتقاء یافته، نقش فراخور و درخوری را در ساحات شئون معنوی و دینی کشور و تعالی ابعاد فرهنگی جامعه احراز نماید.

این نهاد مقدس که از نهادهای رکنی کشور در عرصه‌های فرهنگسازی دینی و بسط معارف الاهی و ترویج مواریث نبوی(ص) و تعلیم معالم ولوی (س) به‌شمار است، می­‌تواند با برنامه­‌ریزی نو به نو، سهم شایان و نمایانی در ارتقای شئون دینی جامعه، پیگیری منویات قدسی رهبر معظم انقلاب اسلامی (دام‌ظله‌الوارف)­ و تقویت گفتمان انقلاب اسلامی و بصیرت­‌افزایی طبقات مختلف، خاصه اوساط فرهنگی ایفاء کند.

فرصت را مغتنم داشته، از باب ادب‌گذاری و قدرشناسی، از سوی خود، شورا و مرکز مدیریت و اساتید و طلاب حوزه­‌های علمیه استان تهران و رؤسای پژوهشکده‌ها و اعضای هیات علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه‌ی اسلامی، از مساعی ممتد و موفق فاضل فرهیخته، حضرت حجت الاسلام والمسلمین دکتر خاموشی (دامت برکاته) قدردانی کرده، برایشان اجر جزیل و طول عمر توام با سلامت و موفقیت مسالت می کنم.

 

علی‌اکبر رشاد 

بیست و نهم مرداد ماه یک‌هزار و سیصد و نود و هفت

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید