کرسی انقلاب اسلامی و حقوق و آزادی‌های بشر، از جهانشمولی تا تنوع فرهنگی برگزار می‌شود

به گزارش اداره روابط عمومی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، کرسی علمی ترویجی انقلاب اسلامی و حقوق و آزادی‌های بشر، از جهانشمولی تا تنوع فرهنگی توسط گروه مطالعات انقلاب اسلامی پژوهشکده فرهنگ و مطالعات اجتماعی پژوهشگاه، روز دوشنبه مورخ ۲۴ اردیبهشت‌ماه جاری از ساعت ۱۶:۰۰ تا ۱۸:۰۰ در محل پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی برگزار می‌شود.

کرسی علمی ترویجی انقلاب اسلامی و حقوق و آزادی‌های بشر، از جهانشمولی تا تنوع فرهنگی، اولین جلسه از سلسله جلسات بزرگداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی خواهد بود که با محوریت «آزادی» به عنوان یکی از شعارهای اصلی انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

در این کرسی آقای دکتر اکبر طلابکی طرقی استادیار دانشگاه تهران به ارائه مقاله می‌پردازد.

همچنین دکتر محمود حکمت‌نیا عضو هیات علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی و دکتر محمدرضا روحانی استادیار دانشگاه امام صادق(ع) ناقدی این کرسی علمی را بر عهده خواهند داشت.

دبیری علمی این کرسی ترویجی نیز بر عهده دکتر محسن ردادی عضو هیات علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی خواهد بود.

کرسی علمی ترویجی انقلاب اسلامی و حقوق و آزادی‌های بشر، از جهانشمولی تا تنوع فرهنگی توسط گروه مطالعات انقلاب اسلامی پژوهشگاه، روز دوشنبه مورخ ۲۴ اردیبهشت‌ماه جاری از ساعت ۱۶:۰۰ تا ۱۸:۰۰ در محل سالن جلسات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی به نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان بخارست(احمد قصیر)، کوچه پژوهشگاه(۲)، پلاک ۲ برگزار خواهد شد.

حخضور علاقمندان در این نشست علمی بلامانع است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید