مجموعه ارزشمند 23 جلدی “از نگاه نبوی(ص)” رونمایی می‌شود

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، علی اصغر سهرابی، دبیر نخستین هم اندیشی کارشناسان و مولفان عرصه جوان با موضوع”جون امروز؛ مخاطب شناسی و نیازسنجی” صبح امروز با اعلام این خبر گفت: یکی از برنامه های ویژه نشست هم اندیشی جوان امروز؛ مخاطب شناسی و نیازسنجی، رونمایی از مجموعه 23 جلدی از نگاه نبوی خواهد بود که به همت کانون اندیشه و مرکز پژوهش های جوان پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی به زیور چاپ آراسته شده است. همچنین رونمایی از دیگر آثار جدید الانتشار این مرکز از برنامه های دیگر این هم اندیشی خواهد بود.

سهرابی افزود: مجموعه از نگاه نبوی، در قالب 23 دفتر، می کوشد موضوعات متنوعی را در عرصه های اعتقادی، اخلاقی، اجتماعی و فرهنگی از منظر نبی خاتم(ص) مورد بررسی قرار دهد و دریچه ای نو، حیات بخش و جهت دهنده را بر روی دیدگان جوانان با طراوت میهمن اسلامیمان می گشاید.

سهرابی گفت: همچنین در این نشست هم اندیشی، حضرت آیت الله علی اکبر رشاد رییس پژوهشگاه و عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، حجت الاسلام و المسلمین محمد محمدیان رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها و دکتر ابراهیم فیاض استاد علوم اجتماعی دانشگاه، سخنرانی خواهند داشت.

لازم به ذکر است نشست هم اندیشی جوان امروز؛ مخاطب شناسی و نیازسنجی، بعد از ظهر پنج شنبه 7 خردادماه 94 از ساعت 17 تا 20 با حضور اساتید حوزه و دانشگاه، دانشجویان و دانش پژوهان در پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی به آدرس: قم، بلوار پانزده خرداد، خیابان شهید میثمی برگزار خواهد شد.

حضور علاقمندان در این نشست بلامانع است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید