صدای راهپیمایی مسالمت‌آمیز دانشگاهیان آمریکا فراگیر خواهد شد

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین عبدالحسین خسروپناه، عضو هیأت علمی گروه فلسفه پژوهشگاه و دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه انسان به صورت فطری حقیقت جو و آزادخواه است، بنابراین با زور، تهدید و یا بمباران خبری نمی‌توان مانع از این حس عدالت‌خواهی و حقیقت طلبی شد، اظهار کرد: دولت آمریکا و کشورهای مدعی حقوق بشر تمام توان خود را برای تجهیز نظامی رژیم صهیونیستی به منظور حمله به مردم بی‌دفاع فلسطین قرار داده است.

وی با بیان اینکه ایجاد محدودیت برای ارسال مواد غذایی و دارو توسط رژیم صهیونیستی جنایت علیه حقوق بشر است، عنوان کرد: امروزه رژیم صهیونیستی با اطمینان خاطر از سکوت کشورهای غربی، حملات خود علیه مردم فلسطین، بیمارستان‌ها و مراکز غیرنظامی را تشدید کرده است، این جنایات در تاریخ بشر بی‌سابقه است.

حجت الاسلام والمسلمین خسروپناه ادامه داد: صحیت‌هایی که در خصوص هلوکاست مطرح می‌شود، حتی در صورت درست بودن بخشی از آن، نیز به جنایات اخیر رژیم صهیونیستی نمی‌رسد، مردم به دلیل فطرت پاک واکنش‌های فراوانی به جنایت رژیم صهیونیستی داشتند.
وی بیان کرد: دانشجویان و اساتید آمریکایی در اعتراضات دور قبل خود نسبت به جنایات رژیم صهیونیستی واکنش نشان دادند و در سه دانشگاه مطرح آمریکا شاهد ادامه اعتراضات بودیم، این بار نیز راهپیمایی دانشجویان آمریکا با واکنش شدید پلیس این کشور مواجه شد.
دکتر خسروپناه عنوان کرد: درخواست دانشجویان و دانشگاهیان از مقامات آمریکایی، عدم حمایت از رژیم صهیونیستی است، آیا این تقاضای انسانی، لایق حملات پلیس است؟!

دبیر شورای انقلاب فرهنگی ادامه داد: جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه نشان داد که دموکراسی معنی متفاوتی با شعارهای اعلامی آن‌ها و به نوعی نمایانگر خوی وحشیانه و ضدانسانی آنها دارد.

عضو هیأت علمی گروه فلسفه پژوهشگاه بیان کرد: قطعا در روزهای آینده واکنش‌ها به جنایت رژیم صهیونیستی به سایر مردم جهان خواهد رسید و صدای اعتراضات دانشجویان آمریکایی فراگیر خواهد شد، امیدوارم این روند در نهایت منجر به نابودی این رژیم جنایتکار شود.