ارسال ۶۶ مقاله به همایش ملی علامه مصباح یزدی

دبیر علمی «همایش ملی علامه مصباح یزدی» از ارسال ۶۶ مقاله به این همایش خبرداد.

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی،‌ ، حجت الاسلام والمسلمین عبدالحسین خسروپناه، سوم آذز ماه در «همایش ملی علامه مصباح یزدی فیلسوف علوم اجتماعی اسلامی»‌ که در پژوهشگاه دفتر قم برگزار شد، گفت: از سال گذشته مقرر شد که این همایش در پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی برگزار شود.

وی افزود: پایگاه استنادی علوم جهان اسلام و مراکز دیگر از جمله موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) نیز در برگزاری این همایش یاری کردند. پس از اعلام شورای عمومی ۶۶ مقاله دریافت شد و دو کتاب تخصصی به همراه ۱۹ مصاحبه علمی ملی و بین المللی به همراه ۲۴ کرسی علمی ترویجی و سه پیش همایش نیز در این خصوص برگزار شده است.

استاد حوزه بیان کرد: در این همایش نیز جمعی از اساتید بزرگ حوزه حضور دارند. همچنین یک میزگرد تخصصی نیز در این همایش برگزار می شود.

دبیر همایش ملی علامه مصباح یزدی، گفت: آیت الله مصباح یزدی که جزو موسسین گروه فلسفه پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه بود، حق بزرگی به گردن این مرکز دارد. شورای گروه علمی فلسفه و فعالان گروه فلسفه و دبیر اجرایی همایش تلاش بسیاری برای برگزاری این همایش انجام دادند.

وی گفت: خوشبختانه مقالات و مصاحبه های بسیار خوبی برای این همایش تهیه شده است و قطعا با انتشار آثار، اهل قلم از آثار گرانسنگ آن بهره مند می شوند.

مطلب قبلیهمایش ملی علامه مصباح یزدی فیلسوف علوم اجتماعی اسلامی برگزار شد
مطلب بعدیچرخه اسلامی سازی علوم انسانی از نظر آیت الله مصباح یزدی(ره)