او خود را یکسره وقف خدمات فرهنگی اجتماعی و تربیت طلاب کرده بود

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، در پی ارتحال مؤسس و مسؤول مدرسه‌ی علمیه‌ی باقرالعلوم (ع) غرب تهران، آیت الله سید محمود مجد، پیام تسلیتی از سوی آیت الله رشاد منتشر شد. ایشان که از پیشکسوتان حوزه علمیه تهران بود، بر اثر عارضه قلبی در روز جمعه هشتم فروردین ماه دار فانی را وداع گفت.
متن پیام آیت الله رشاد به شرح زیر است:

بسم الله الرّحمن الرّحیم
إنّا لِلّه و إنّا إلیه راجعون
خبر ارتحال مسؤول مدرسه‌ی علمیه‌ی باقرالعلوم (ع)، روحانی خدوم و مردمی غرب تهران، آیت الله سید محمود علاءالدین هاشمی مجد (طاب ثراه) مایه‌ی تاثر عمیق شد.
بنده‌ی کمترین با چهل و پنج سال سابقه‌ی آشنایی با این عالم جلیل القدر، شهادت می‌دهم که او خود را یکسره وقف ترویج تعالیم مکتب اهل بیت (س)، خدمات فرهنگی ـ اجتماعی و تربیت طلاب جوان کرده بود، و طی سنوات ممتد از هیچ اقدامی در حمایت از آرمانهای حضرت امام خمینی (قُدِّس سرّه) و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب (دام ظلّه)، و نظام اسلامی دریغ نکرد.
این‌جانب، از سوی خود و اعضای محترم شورا و مدیریت حوزه‌های علمیه‌ی استان، این ضایعه‌ی مولمه را به بیت مکرم، شاگردان و ارادتمندان آن راحل رستگار، تسلیت عرض کرده، از بارگاه بلند باری برای او علو درجات و حشر با اجداد طاهرینش، و برای وابستگان و دلبستگان آن مرحوم صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می‌کنم.

علی‌اکبر رشـاد
هشتم اسفندماه ۹۸ مطابق دوم شعبان= ۱۴۴۱