قیام یکپارچه امت اسلام برای انتقام از خون سردار شهید

آری! اکنون شهید قاسم سلیمانی که به حق تشنه شهادت بود و همواره از اینکه همرزمان او رفته‌اند و او هنوز در دنیای خاکی نفس می‌کشد خود را مغبون می‌دانست، به آرزوی خود رسید و خون پاک او به دست شقی‌ترین آحاد بشر بر زمین ریخته شد. امروز با شهادت این فرمانده بزرگ جبهه مقاومت در برابر استکبار، امت اسلام و مردم بزرگ ایران داغدار گشته و در مقابل، اشرار عالم به شادی و پایکوبی پرداخته‌اند؛ اما به تعبیر ولی امر امت اسلامی مطمئن هستیم با رفتن او کار او و راه او هرگز متوقف نخواهد شد و انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او آلودند.

قیام یکپارچه امت اسلام برای انتقام از خون سردار شهید
نوشتاری از محمد ملک زاده عضو هیات علمی گروه سیاست پژوهشکده نظام های اسلامی پژوهشگاه

«من المومنین رجال صدقوا ما عاهدواالله علیه، فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا»

سلام و تبریک بر سردار رشید اسلام!
شهادت سردار رشید اسلام و فرمانده ارشد مدافعان حرم اهل بیت(ع) و نوامیس امت اسلامی شهید قاسم سلیمانی در ایام ولادت بانوی پیام‌رسان کربلا حضرت زینب کبری(س) و در آستانه شهادت یگانه بانوی جهان اسلام حضرت فاطمه زهرا (سلام‌ا… علیها) توسط شقی‌ترین آحاد بشر، فقط شایسته ‌مردان مومنی است که به تعبیر قرآن کریم «تا دم شهادت بر سر عهدی که با خدای خویش بستند، صادقانه ایستادند و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند.» شهادت پاداش تلاش بی‌وقفه‌ او در همه‌ این سالیانی بود که به جهاد در راه خدا با اشرار عالم و دفاع از مظلومان و آزادگان جهان سپری شد. جرم او از نگاه دشمن شریری همچون دولت جنایتکار آمریکا پیروی بی‌چون و چرا از ولایت بود؛ همو که نمونه‌ی برجسته‌ای از تربیت‌شدگان اسلام و مکتب امام خمینی(ره) بود و با شکست جنایتکاران دست‌پرورده آمریکا در منطقه، ابهت پوشالی آمریکا را فروریخت؛ جرم او دفاع از مظلومان و ستمدیدگان منطقه در برابر مزدوران استکبار بود؛ جرم او مبارزه با تروریستهای قاتل دست‌پرورده غرب و متجاوزان به نوامیس امت اسلامی بود؛ جرم او دشمنی با رژیم کودک‌کش صهیونیستی و مبارزه با اشغالگری در سرزمین‌های اسلامی بود؛ جرم او دفاع از استقلال امت اسلامی و مخالفت با مداخلات نظامی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی آمریکا در منطقه بود؛ جرم او حضور در همه جبهه‌های جهاد اسلامی از میادین مبارزه و شهادت گرفته تا عرصه‌های گوناگون سازندگی و کمک به نیازمندان و محرومان بود… چنین ویژگی‌هایی او را به کابوس آمریکا و رژیم صهیونیستی تبدیل ساخته بود.
آری! اکنون شهید قاسم سلیمانی که به حق تشنه شهادت بود و همواره از اینکه همرزمان او رفته‌اند و او هنوز در دنیای خاکی نفس می‌کشد خود را مغبون می‌دانست، به آرزوی خود رسید و خون پاک او به دست شقی‌ترین آحاد بشر بر زمین ریخته شد. امروز با شهادت این فرمانده بزرگ جبهه مقاومت در برابر استکبار، امت اسلام و مردم بزرگ ایران داغدار گشته و در مقابل، اشرار عالم به شادی و پایکوبی پرداخته‌اند؛ اما به تعبیر ولی امر امت اسلامی مطمئن هستیم با رفتن او کار او و راه او هرگز متوقف نخواهد شد و انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او آلودند. امروز جبهه بزرگ مقاومت به وسعت جهان اسلام یکپارچه به خونخواهی این شهید بزرگ اسلام قیام کرده‌اند و تمام آزادی‌خواهان و مظلومان جهان با وجود آلام و رنجهای فراوان ناشی از جبهه استکبار اما با انرژی مضاعف و بدون هیچ احساس ضعف و سستی مصمم به ادامه راه شهید قاسم سلیمانی می‌باشند زیرا با تمام وجود به کلام الهی ایمان دارند که: «و لاتهنوا فی ابتغاء القوم ان تکونوا تالمون فانهم یالمون کما تالمون و ترجون من الله ما لایرجون و کان الله علیما حکیما»؛ «و در تعقیب کفارسستی نورزید، اگر شما در رنج هستید، آنان نیز مانند شما در رنجند، با این فرق که شما از خدا امید پاداش را دارید و آنان این امید را ندارند و همانا خدا همواره دانا و حکیم است.»