آیین نکوداشت پروفسور محمد لگنهاوزن برگزار می‌شود

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، آئین نکوداشت پروفسور محمد لگنهاوزن به همت قطب علمی فلسفه دین اسلامی پژوهشگاه صبح پنج شنبه 29 فروردین ماه جاری در قم برگزار می شود.
دکتر حمید امیرچقماقی دبیر قطب علمی فلسفه دین اسلامی و دبیر اجرایی نکوداشت پروفسور لگنهاوزن ضمن اعلام این خبر گفت: در این مراسم که با همکاری موسسه امام خمینی(ره)‌و سایر نهادهای علمی و فرهنگی کشور و با حضور اندیشمندان داخلی و خارجی برگزار می شود حضرت آیت الله علامه محمد تقی مصباح یزدی ایراد سخنرانی خواهند داشت.
وی افزود: سخنرانی آیت الله علی اکبر رشاد، حجت الاسلام شفیق جرادی از لبنان، حجت الاسلام هادی صادقی معاون رییس قوه قضائیه، دکتر غلامرضا اعوانی، دکتر محمد محمدرضایی، دکتر ابوالفضل ساجدی و دکتر علیرضا قائمی نیا از بخش های دیگر این مراسم خواهد بود. همچنین در پایان این مراسم ضمن رونمایی از مجموعه مقالات با محوریت پروفسور لگنهاوزن از مقام علمی ایشان با حضور آیت الله مصباح یزدی تجلیل به عمل خواهد آمد.
چقماقی در پایان یادآور شد: این آین نکوداشت یک محفل علمی است که با همکاری مشترک قطب فلسفه دین اسلامی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره) و با مشارکت پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، بنیاد علمی نخبگان، جامعه المصطفی العالمیه، مرکز پژوهش های صدرا، موسسه پژوهشی حکمت و فلسفه، دانشگاه ادیان و مذاهب، کانون اندیشه جوان و دانشگاه مفید برگزار می شود. لذا از جامعه علمی کشور، علما فضلا، اساتید حوزه و دانشگاه، دانشجویان و دانش پژوهان برای شرکت در این محفل علمی دعوت به عمل می آید.
آیین نکوداشت پروفسور محمد لگنهاوزن صبح پنج شنبه 29 فروردین ماه 98 از ساعت 10 تا 13 در سالن همایش های موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره) قم به آدرس: بلوار جمهوری اسلامی برگزار می شود.