نشست نقش انقلاب اسلامی در آسیب‌شناسی و توسعه تفسیر سیاسی برگزار می‌شود

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع‌رسانی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، گروه سیاست پژوهشکده نظام‌های اسلامی پژوهشگاه همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی سلسله پیش‌نشست‌هایی در راستای همایش «نقش انقلاب اسلامی در تأسیس و توسعه علوم انسانی» برگزار می‌کند.

به همین منظور بیست‌ و‌ چهارمین پیش‌نشست علمی در راستای همایش مذکور با موضوع ”نقش انقلاب اسلامی در آسیب‌شناسی و توسعه تفسیر سیاسی” با همکاری گروه قرآن‌پژوهی پژوهشگاه و با حضور اساتید و صاحبنظران این حوزه در قم برگزار خواهد شد.

در این پیش‌نشست علمی، حجت‌الاسلام دکتر محمد عابدی عضو هیأت علمی گروه قرآن‌پژوهی پژوهشگاه به ارائه مطالب خود خواهد پرداخت.

پیش‌نشست علمی ”نقش انقلاب اسلامی در آسیب‌شناسی و توسعه تفسیر سیاسی”، روز چهارشنبه مورخ ۲۶ دی‌ماه از ساعت ۱۰:۰۰ تا ۱۲:۰۰ با حضور اساتید حوزه و دانشگاه، دانشجویان و دانش‌پژوهان در سالن فرهنگ پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی به نشانی: قم، بلوار ۱۵ خرداد، کوی شهید میثمی برگزار می‌شود.

همایش «نقش انقلاب اسلامی در تأسیس و توسعه علوم انسانی» هفته آخر بهمن ماه سال جاری توسط پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی برگزار خواهد شد.

حضور علاقمندان در این نشست بلامانع است.