کارگاه چکیده نویسی موفق برای کنفرانس‌های بین‌المللی علوم انسانی

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، مدرسه مهارت‌افزایی اداره تعاملات علمی و بین‌المللی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی نخستین کارگاه مهارت‌افزایی علمی، تخصصی، پژوهشی و دانشگاهی با موضوع چکیده نویسی موفق برای کنفرانس‌های بین‌المللی علوم انسانی برگزار می شود.

این کارگاه علمی با حضور دکتر سید محمد هادی گرامی عضوهیئت علمی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی و مشاور و متخصّص (تسهیل‌گر) در زمینه فرصت‌های بین المللی علوم انسانی با هدف آموزش چکیده نویسی موفق برای کنفرانس‌های بین‌المللی علوم انسانی سه شنبه ۵ شهریورماه سال جاری بصورت ویدئو کنفرانس در پژوهشگاه تهران و قم برگزار می شود.

 

زمان : سه‌شنبه ۰۵/۰۶/۱۳۹۸ از ساعت ۱۴ الی ۱۷:۳۰ (در دو جلسه)
مکان برگزاری: پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی (دفتر تهران و قم)
هزینه شرکت در کارگاه: ۶۵ هزار تومان
هزینه شرکت در کارگاه برای اعضای هئیت علمی و همینطور دانشجویان تحصیلات تکمیلی، ۵۰ هزار تومان و برای اعضای پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، رایگان است.
امکان حضور مجازی در کلاس برای افراد خارج از تهران و قم، به شکل آنلاین نیز فراهم است.
جهت ثبت نام، هزینه شرکت در کارگاه را به شماره کارت ۵۰۴۱۷۲۷۰۱۰۰۷۷۸۵۵ به نام پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی واریز و تصویر فیش واریزی را به همراه مشخصات فردی (نام و نام خانوادگی و شماره تلفن همراه) به شماره تماس۰۹۲۲۱۵۶۲۶۹۷ در پیام رسان بله وتلگرام ارسال فرمایید تا ثبت نام شما نهایی شود.

توضیحات ضروری:
• برای دریافت پاسخ سؤالات خود و همچنین، جهت آشنایی با نحوه حضور در کارگاه به صورت آنلاین، با خانم دکتر میرزایی (تماس با شماره یادشده)، هماهنگ فرمایید.
• آخرین مهلت ثبت‌نام، تا ساعت پایانی روز یکشنبه مورخ ۰۴/۰۶/۹۸ خواهد بود.
• به شرکت‌کنندگان در کارگاه، گواهی اعطا می‌شود.

آدرس:
دفتر تهران: خیابان شهید بهشتی، ابتدای خیابان شهید احمدقصیر، کوچه دوم(پژوهشگاه)
دفتر قم: بلوار ۱۵ خرداد، خیابان شهید میثمی (جنب امام‌زاده احمد).