نشست علمی “چالش نظریه‌پردازی و معرفت فقهی” برگزار می‌شود

به گزارش اداره روابط عمومی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، اولین نشست از سلسله نشست‌های ده‌گانه علمی –تخصصی نظام‌سازی قرآن‌بنیان با موضوع “چالش نظریه‌پردازی و معرفت فقهی” روز سه‌شنبه مورخ 16 آذرماه از ساعت 09:00 الی 12:00 در سالن جلسات حوزه ریاست این پژوهشگاه برگزار خواهد شد.

در این نشست علمی که به سفارش مرکز هماهنگی و توسعه پژوهش و آموزش عالی کشور در پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی برگزار خواهد شد، حجت الاسلام و المسلمین دکتر سعید بهمنی به ارائه مطلب خواهد پرداخت همچنین حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر عبدالکریم بهجت‌پور نقد این نشست را بر عهده دارند.

دبیر نشست آقای دکتر حسین بابایی عضو هیات علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی خواهد بود و اعضای محترم شورای راهبردی دبیرخانه نظام‌سازی قرآنی نیز در این نشست علمی حضور دارند.

 

نشست علمی “چالش نظریه‌پردازی و معرفت فقهی” اولین نشست از سلسله نشست‌های ده‌گانه علمی –تخصصی نظام‌سازی قرآن‌بنیان روز سه‌شنبه مورخ 16 آذرماه از ساعت 09:00 الی 12:00 در سالن جلسات حوزه ریاست پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی به نشانی: خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید احمد قصیر، کوچه پژوهشگاه (2)، طبقه دوم، سالن جلسات پژوهشگاه برگزار خواهد شد.

 

حضور علاقمندان در این نشست بلامانع است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید