سازمان انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی ناشر برتر جشنواره قلم زرین شد

به گزارش اداره روابط عمومی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، همزمان با روز ملی قلم، مراسم اختتامیه پانزدهمین جشنواره قلم زرین با حضور جمعی از نویسندگان، شعرا، ناشرین و اعضای انجمن در سالن اجتماعات انجمن قلم ایران برگزار شد.

جوایز برگزیدگان و تقدیر شدگان در چهار حوزه داستان و شعر بزرگسال، داستان و شعر کودک و نوجوان و نقد پژوهش اهدا گردید.

سازمان انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی برای چاپ کتاب “داستان سیاسی، داستان انقلاب” به عنوان ناشر برتر پانزدهمین جشنواره قلم زرین انتخاب شد.

برخی افتخارات این سازمان از قبیل: به عنوان ناشر برتر فرهنگ و اندیشه اسلامی، برگزیده بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در سال 1393، برگزیده بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در سال 1392، برگزیده بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در سال 1391، ناشر برتر سال 1390 تقدیر شده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، پرافتخارترین ناشر همایش کتاب سال حوزه است.

همچنین سازمان انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی تا کنون بیش از 1200 عنوان کتاب در گروه‌های مختلف علمی از قبیل اخلاق، ادبیات و هنر، اقتصاد، تاریخ و تمدن، سیاست، عرفان، غرب‌شناسی، فقه و حقوق، فلسفه، فلسفه دین، فرهنگ‌پژوهی، قرآن و حدیث، کلام و دین‌پژوهی و … منتشر کرده است.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات تکمیلی میتوانند به وبگاه سازمان انتشاراتپژوهشگاه مراجعه نمایند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید