پیام تبریک آیت‌الله رشاد خطاب به سردار سرلشگر پاسدار عزیز جعفری

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، آیت‌الله علی‌اکبر رشاد مؤسس و ریاست پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی و رییس شورای حوزه‌های علمیه استان تهران، طی پیامی از خدمات سردار سرلشگر پاسدار جعفری قدردانی و انتصاب وی را به مسؤولیت قرارگاه فرهنگی اجتماعی بقیه‌الله (عج) تبریک گفت. وی در این پیام برای سردار جعفری توفیقات شایان و نمایانی را در سنگر خطیر جبهه‌ی جنگ نرم آرزو کرد.

متن پیام ایشان به شرح زیر است:

حضرت مستطاب سردار سرلشگر پاسدار عزیز جعفری- مازال موفقاً.
مسؤول قرارگاه فرهنگی اجتماعی بقیه الله (ارواحنا فداه) .
سلام ‌الله علیکم.

خدمات ارزنده‌ی آن برادر مجاهد و انقلابی در سنگرگاه‌های مختلف انقلاب و دفاع، خاصه دوره‌ی درخشان فرماندهی کلّ سپاه، هرگز از حافظه‌ی قدرشناسی ملت وفادار زدوده نخواهد شد. اینک که حسب علاقه‌ی جناب‌عالی و به حکم زعیم حکیم امت و رهبر فرهیخته‌ی انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (دام ظله الوارف)، به سنگر خطیر جبهه‌ی جنگ نرم انتقال یافته‌اید، امید می‌رود همچون گذشته، گام‌های شایانی و نمایانی در جهت صیانت از آرمان‌های انقلاب و تحقق رهنمودهای راهبردی معظم‌له بردارید.
اینجانب ضمن قدرشناسی از خدمات ارزشمند پیشین و عرض تهنیت به‌ مناسبت این انتصاب شایسته، از صمیم قلب، از بارگاه بلند باری برای شما سلامت و سعادت و سرفرازی مسألت می‌کنم.

علی‌اکبر رشاد ۲، ۲، ۹۸