تجلیل از دکتر مهدی‌پور در چهارمین جشنواره رسانه ای ابوذر

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع‌رسانی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، آیین اختتامیه چهارمین جشنواره رسانه ای ابوذر با هدف تجلیل از چهره های تاثیر گذار مطبوعات انقلاب اسلامی برگزار شد.

در این مراسم از حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه کیهان تجلیل شد. همچنین بخشی از مراسم به قدردانی از پیام تیرانداز مدیرعامل خبرگزاری فارس به خاطر نشر اخبار خوب اختصاص داشت.
در ادامه نیز از دکتر فرشاد مهدی‌پور رییس پژوهشکده فرهنگ و مطالعات اجتماعی و مدیر مسئول روزنامه صبح نو قدردانی شد و در بخش خبر مرضیه امیری، مسعود لاهوت و سیده فاطمه مشهدی تجلیل شدند. بخش گزارش نیز به تقدیر از شنور صادقی، محمد امین اشرارپور و محمدحسین اویسی اختصاص داشت. در بخش عکس نیز از حمیدرضا احمدی‌فر، احمدرضا مداح و وحید خادمی تجلیل شد.
در بخش تیتر از اسکندر خنجری، سیده زهرا موسوی و مژگان سجادی قدردانی شد و برگزیدگان بخش مستند نیز عبارت بودند از احمد احمدپور، هوشنگ رحیمی و مجتبی احسانی.
در بخش یادداشت هم از موسی میرزایی، علی دهقان‌نژاد و منصور الهی قدردانی شد. در بخش موشن گرافی هم از افشین رستمی، زهرا مظاهری و مهرداد خداوردی زاده تجلیل شد و برگزیده بخش کاریکاتور نیز محمدرسول کورینی بود.
همچنین از «مصطفی اژدری» مسئول سازمان بسیج رسانه استان فارس و «عباس مهدیان» مسئول بسیج رسانه خراسان شمالی به خاطر اجرای موفق جشنواره ابوذر استانی تقدیر شد. به خاطر عملکرد قابل قبول نیز از مسئول بسیج رسانه استان سیستان علی بیگی تقدیر شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید