سازمان انتشارات پژوهشگاه در سی و یکمین نمایشگاه کتاب تهران

به گزارش اداره روابط عمومی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی،‌ سی و یکمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، کمتر از یک روز دیگر افتتاح خواهد شد.

بنا بر برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، نمایشگاه کتاب تهران از ۱۲ تا ۲۲ اردیبهشت‌ماه و از ساعت ۱۰:۰۰ تا ۲۰:۰۰ آماده پذیرایی از علاقه‌مندان کتاب است و افتتاحیه نمایشگاه هم ۱۱ اردیبهشت‌ با حضور رئیس جمهوری همراه خواهد بود.

سازمان انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی همچون سنوات گذشته با بیش از پانصد جلد کتاب و ۷۰ عنوان کتاب چاپ اول از نمایشگاه قبلی تا کنون در این دوره از نمایشگاه حضور فعال خواهد داشت.

سه بسته موضوعی با نام‌های ۱ـ پاسخ به شبهات درباره اصول دین ۲ـ دشمن‌شناسی ۳ـ حجاب و عفاف به صورت بسته‌های موضوعی و با تخفیف ویژه توسط غرفه سازمان انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی عرضه خواهد شد.

همچنین کار ویژه‌ی امسال غرفه سازمان انتشارات پژوهشگاه، کتاب دو جلدی «منظومه فکری مقام معظم رهبری» است. گفتنی است که این اثر حدود ۱۵۰۰ صفحه حجم دارد و در کمتر از یک سال به چاپ چهارم رسیده است و در غرفه‌ی سازمان انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی به صورت ویژه عرضه خواهد شد.

غرفه‌ی سازمان انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در شبستان اصلی مصلای امام خمینی(ره)، روبروی راهروی ۲۲ در ایام سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از ساعت ۱۰:۰۰ الی ۲۲:۰۰ پذیرای شما علاقمندان به کتاب و کتابخوانی خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید