کمالوندی مشاور ریاست محترم پژوهشگاه در امور همکاری‌ها

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، آقای امین کمالوندی طی حکمی از سوی آیت‌الله رشاد به عنوان مشاور ریاست محترم پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در امور همکاری‌های علمی منصوب شد.

کمالوندی پس از دریافت حکم خود به عنوان مشاور ریاست پژوهشگاه در امور همکاری‌های علمی گفت: بنده هم به نوبه‌ی خود میلاد با سعادت پیامبر اسلام و امام جعفر صادق (علیهما سلام) را تبریک گفته و از ورود به مجموعه‌ی بزرگ پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی ابراز خوشحالی می‌کنم و همزمانی این ورود و هفته وحدت و این میلاد‌های با سعادت را برای خود خوش‌یمن دانسته و به قول از آیت‌الله رشاد انشاالله این ورود، مبدا تاریخی فعالیت‌های علمی و پژوهشی بنده باشد.

کمالوندی همچنین افزود: امیدوارم با همکاری همه دوستان و پژوهشکده‌های مختلف تهران و دفتر قم، مرکز رشد، کانون اندیشه جوان و سازمان انتشارات، بتوانیم منابع پایدار در حوزه مالی و غیر مالی ایجاد کرده و بتوانیم این بحران مالی را که از حوزه بودجه عمومی دولت به مجموعه‌های غیر دولتی تسری پیدا می‌کند  جبران کنیم.

مشاور ریاست پژوهشگاه در امور همکاری‌های علمی تصریح کرد: واقعیت این است که اگر مجموعه قراردادها و جلب مشارکت‌ها نباشد، قطعا در ماه‌ها و سال‌های آینده ممکن است به مشکلاتی برخورد کنیم که همان طور که  آقای رشاد فرمودند نتوانیم حاصل تحقیقات خود را در عرصه ظهور و معرکه اندیشه‌ها قرار دهیم.

وی در پایان ابراز داشت: بنده امیدوار هستم که انشاالله بتوانم در به هدف رساندن ماموریت‌های سازمانی این پژوهشگاه وزین و سنگین، نقش خود را به خوبی ایفاد کنم.

آقای کمالوندی پیش از این در سمت‌هایی همچون: معاون فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی، معاون اجرایی پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات، مشغول به فعالیت بوده‌اند. ایشان همچنین سوابق علمی و آموزشی قابل قبولی داشته و چندین مقاله تحقیقاتی به قلم ایشان به زیور طبع آراسته شده است. مقاله راه‌های نفوذ و مقابله با تهاجم فرهنگی و چشم امید ملت از جمله این تحقیقات علمی است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید