صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

تبریک آیت‌الله رشاد به دكتر سیدعباس صالحي برای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
پیام تبریک آیت الله رشاد به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامي؛

تبریک آیت‌الله رشاد به دكتر سیدعباس صالحي

به گزارش اداره روابط عمومی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، آیت‌الله علی‌اکبر رشاد رییس پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی و رییس شورای حوزه‌های علمیه استان تهران، در پیامی انتخاب جناب آقاي دكتر سیدعباس صالحي به عنوان وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را تبریک گفتند.

متن کامل این پیام ایشان بدین شرح است:

 

برادر گرامي جناب آقاي دكتر سیدعباس صالحي ـ دامت معاليه

وزیر مکرم فرهنگ و ارشاد اسلامي

با عرض سلام و ضمن ابراز خرسندي به‌مناسبت انتخاب شايسته‌ی حضرت مستطاب عالی، که از شخصیت‌های شاخص فرهنگي حوزوي هستید، به امر خطیر و پرتأثیر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، برايتان از بارگاه بلند باري جهت حسن اداي اين امانت عظیم، توفیق لحظه‌افزون مسالت می‌کنم.

اينك که این انتخاب ارجمند مجال مغتنم و موسعي را برای خدمت به فکر، فرهنگ و هنر دیني در دسترستان قرارداده است، اميد می‌رود با تدابير و تلاش كارساز حضرت‌عالي، اين دوران «ديرياب» و «زودگذر» به فرصتي پربار برای تحقق خدمات ماندگار در عرصه‌ی فرهنگ و هنر خالص دینی و بسط مواریث نوراني نبوي (ص) و معارف عُلوی علوي (ع) بدل گردد.

انتظار می‌رود: اکنون که یک فاضل برجسته و خوش‌اندیشه‌ی حوزوي، سکّان دستگاه فرهنگي دولت جمهوري اسلامي را برعهده گرفته است، ضمن تقویت و توسعه‌ی روابط تعاملي حوزه‌ها و آن دستگاه مفخم، اقدامات زیرساختیِ درخور و فراخوری در جهت ارتقا و بسط فرهنگ و هنر دینی صورت بندد.

شورا و مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه‌ی استان تهران نيز کمال آمادگی را برای هرگونه مساعدت با جناب‌عالی و مساهمت در این زمینه و دیگر مسایل مرتبط دارند.

 

علي‌اكبر رشاد

رئیس شورای حوزه‌های علمیه‌ی استان تهران

31، 5، 1396


٠٩:٥٥ - سه شنبه ٣١ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٥٥١٢    /    تعداد نمایش : ٩٥خروج
عضویت در خبر نامه

تماس با ما

نشانی دفتر مركزی (تهران): خیابان شهید بهشتی - خیابان شهید احمد قصیر (بخارست) - كوچه پژوهشگاه (دوم) - پلاك 2

نشانی دفتر قم: بلوار 15 خرداد (شاه سید علی) - كوچه شهید میثمی (كوی 10)

info@iict.ac.ir

٨٨٥٠١٠٦٤

اطلاعات بیشتر