صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

ه همت مرکز پژوهش‌های جوان پژوهشگاه، بیست و ششمین شماره ماهنامه فرهنگی و اجتماعی حاشیه ویژه طلاب جوان به گیشه روزنامه فروشی‌ها رسید.
به همت مرکز پژوهش‌های جوان وابسته به پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی؛

بیست و ششمین شماره مجله حاشیه منتشر شد

به گزارش اداره روابط عمومی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، بیست و ششمین شماره ماهنامه حاشیه ویژه خرداد ماه سال جاری، توسط مرکز پژوهش‌های جوان وابسته به پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی به زیور چاپ آراسته شد.

در شماره بیست و ششم ماهنامه حاشیه که با گفتگوی ویژه و دیدار با آیت الله محمد یزدی یار باوفای امام و رهبری و رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تیتر "می‌خواهند حوزه را به قبل از انقلاب برگردانند"، پرونده ماه با موضوع حوزه و تربیت سیاسی طلبه، گفتگو با حجت الاسلام الهی راد، مدیر آموزش‌های آزاد موسسه امام خمینی(ره) با تیتر "نظام فکری، مقدمه تربیت سیاسی" و آثاری از حضرات آیات و حجج السلام عبدالله جوادی آملی، علی اکبر رشاد، نجف لک‌زایی، صفدر الهی راد، سید ناصر میرمحمدیان و سید مهدی حسینی منتشر شده است.

 

ماهنامه حاشیه به قیمت 3500  تومان اول هر ماه منتشر و در دسترس علاقمندان قرار می‌گیرد. این مجله بیست و ششمین شماره و هفتمین سال چاپ خود را پشت سر می‌گذارد.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر، اشتراک نشریه و ارسال مطالب خود می‌توانند به وبگاه ماهنامه فرهنگی و اجتماعی حاشیهسر زده و یا با شماره تلفن 37603571-025تماس حاصل فرمایند.

همچنین کانال تلگرامی مجله حاشیه به نشانی telegram.me/hashye نیز راه دیگری برای ارتباط با این نشریه است.


١٠:٢٦ - سه شنبه ١٦ خرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٥٤١١    /    تعداد نمایش : ٦٦خروج
عضویت در خبر نامه

تماس با ما

نشانی دفتر مركزی (تهران): خیابان شهید بهشتی - خیابان شهید احمد قصیر (بخارست) - كوچه پژوهشگاه (دوم) - پلاك 2

نشانی دفتر قم: بلوار 15 خرداد (شاه سید علی) - كوچه شهید میثمی (كوی 10)

info@iict.ac.ir

٨٨٥٠١٠٦٤

اطلاعات بیشتر