تبریک آیت‌الله رشاد به دکتر منصور غلامی

// رخداد

به گزارش اداره روابط عمومی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، آیت‌الله علی‌اکبر رشاد موسس و رییس پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی و رییس شورای حوزه‌های علمیه استان تهران، در پیامی انتخاب جناب آقاي دکتر منصور غلامی به عنوان وزیر علوم، تحقيقات و فناوري جمهوری اسلامی را تبریک گفتند.

متن کامل پیام ایشان بدین شرح است:

 

جناب مستطاب آقای دکتر منصور غلامی ـ‌ دامت معالیه

وزير مكرم علوم، تحقيقات و فناوري جمهوری اسلامی

سلام‌ ‌الله عليكم

شولاي شرف نمون اعتماد نمايندگان مردم، بر بالاي برومند آن برادر عزیز مبارك باد. اين‌جانب ضمن عرض شادباش، اميد مي‌برم در سايه‌ي الطاف الاهي و در هاله‌ي عنايات حجت حاضر حق(عج)، اين فرصت «ديرياب» و «زود‌گذر» به همت شما و همكاران ارجمندتان، به مجالي مغتنم در جهت تقريب وضعيت موجود تحقيقات و آموزش‌عالي كشور به وضعيت آرماني، بدل گردد.

تحول زير ساختيِ دين‌مدارانه، هدف‌گزينيِ متعالي، برنامه‌ريزي روزآمد و نيروگماري كارآمد، در اين وزارتخانه‌ي خطير، و نيز اهتمام ويژه به توليد علم و بسط نقد و آزاد‌‌انديشي در قلمرو علوم انساني، از عهده‌ي مديران متعهدي همچون شما برمي‌آيد؛ همکارانتان در پژوهشگاه فرهنگ انديشه‌ي اسلامي نيز، آمادگي کامل براي هرگونه مساعدت و مساهمت در زمينه‌هاي مزبور را دارند.

از بارگاه بلند باري مسألت مي‌كنم خادمان ملت را در حراست از ميراث نبوي و بسط تعاليم علوي و تحقق منويات مقام ولوي ـ‌ دام ظله ـ موفق فرمايد.

برچسب‌ها

پست‌های مرتبط

نظرات

دیدگاه شما

نام* ایمیل* وب سایت نظر